Nasıl Çalışır?

Misafir Ekranı

WifiSpot basit kurulumu, analiz araçları, remarketing methodları ve 5651 sayılı yasa ile tam uyumlu çalışması sayesinde bir çok kurumun çözüm ortağı olmuştur. WifiSpot olarak en büyük avantajımız sizlerin ek yatırım maaliyetlerinizi sıfıra indirmememizdir. Aynı zamanda Bulut sistemi kullanarak 2 yıl boyunca sizler için otomatik loglama yapmaktadır. WifiSpot kullanım alanlarına göre maksimum düzeyde sektörel fayda sağlarsınız. Misafirlerinizle etkileşime geçtiğiniz WifiSpot ptatformu ile Pazarlama stratejisi oluşturabiliyorsunuz.
Oteller, cafe ve restorantlar, paylaşımlı ofisler, parekende sektörü, alışveriş merkezleri, havalimanlarında hızlı ve kesintisiz internet hizmetini, güvenli ve denetimli sunmak gerekmektedir. Bu lokasyon ve sektörlere öncelikli WifiSpot maksimum fayda sağlamaktadır. İşletmelerde konaklayan misafirleriniz ve internet hizmetini kullananlar da, bu hizmetin kolay giriş yapılabilir ve kesintisiz olmasının ön planda tutulmasını tercih ederler. Ayrıca internet güvenliğin üst düzeyde tutulduğu, işletme tarafından sağlanan haklarının korunması ve güvenilir bir bağlantı üzerinden, internet uygulaması tercih ederler.Giriş Ekranı


Müşterileriniz, kurumunuzun SSID ile sisteme bağlanırlar. Müşteri herhangi bir internet uygulamasını çalıştırdığında sizin tarafınızdan kişiselleştirilmiş olan karşılama sayfasına yönlendirilir ve giriş methoduna göre oluşturulan kurallarınız aktif olur.
Kayıt Ekranı


Örnekte de görüldüğü üzere, eğer misafiriniz yeni bir misafir ise sisteme kayıt olma sayfasına yönlendirilir.SMS ile Giriş


Telefonlarına gelen SMS ve şifreyle birlikte ad, soyad girişiyle kayıt olma yöntemlerini seçebilirler. Üyelik tanımlama mevcut ise, sistem otomatik olarak çalışır. Giriş için sosyal ağları tercih edebilirler. (Facebook, Twitter, İnstagram v.b)

WIFISPOT'u Tercih Edenler

Yönetici Girişi