Nasıl Çalışır?

WifiSpot Nasıl Çalışır?

WifiSpot Loglama ve Hotspot Çözümleri
WifiSpot Kullanımı

WifiSpot, DRTek Bilgi Sistemleri ar-ge çalışmalarının sonucunda geliştirilmiştir.

WifiSpot kurulum ve kullanımı tüm kullanıcı kitleleri düşünülerek basit ara yüzle tasarlanmıştır.

WifiSpot ile network cihazlarının tek bir panel üzerinden erişimi ve yönetimi sağlanır.

Son kullanıcı verilerini panel üzerinden yönetirken, müşterileriniz için hazırladığımız interaktif pazarlama yöntemleriyle tanışın!

5651 Sayılı Yasa İle Tam Uyumlu

WifiSpot profesyonel analiz araçları, remarketing metotları ve 5651 sayılı yasa ile tam uyumlu çalışması sayesinde, küçük veya büyük birçok işletmenin network yönetimi alanında çözüm ortağı olmuştur.

Müşterilerimize sunduğumuz platformun en büyük avantajlarından birisi ise ek yatırım maliyetlilerini sıfıra indirmemizdir. Kullanımında ek cihaza ihtiyaç duyulmadığından, sistem maliyetleri önemli ölçüde aşağıya çekilmiştir.

Ayrıca sistemimiz 2 yıl boyunca hergün otomatik olarak bulut tabanlı yasal loglama yapar. WifiSpot kullanım alanlarına göre maksimum düzeyde 5651 sayılı yasa göz önünde bulundurularak, işletmelerin sektörel alanda fayda sağlamaları için geliştirilmiştir.

WifiSpot platformu kullanarak misafirlerinizle etkileşime geçebilir, pazarlama ve remarketing stratejileri oluşturabilirsiniz.

Pazarlama Stratejileri

Oteller, kafeler, restoranlar, ofisler, parekende sektörü, alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, havalimanları, öğretim yerleri, spor merkezleri, fuar alanları, hastaneler gibi toplu kullanım alanlarında, internet hizmetinin hızlı ve kesintisiz olarak güvenli ve denetimli sunulması gerekir.

WifiSpot internet paylaşımı yapılan kurumsal lokasyonlar ve işletmelerde network yönetimiyle işletmelere maksimum fayda ve avantaj sağlar. İşletmenize gelen misafirlerinize ve çalıştırdığınız personellerinizin kullandıkları network paylaşımını yönetilebilir, kesintisiz ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Network ağına login yöntemiyle bağlanan ziyaretçilerin mail, telefon, isim veya girişte kullanılan data bilgilerinin interaktif pazarlama aracı olarak kullanılmasını sağlar. İBTC Telekomünikasyon yöneticilerinin geliştirdiği spesifik pazarlama stratejileriyle, network girişlerinde kaydedilen verilerin, pazarlama alanında yeniden kullanılmasını sağlanır.

Ayrıca ziyaretçilerin internet ağına kaydolurken kullandıkları bilgiler ile işletmeden çıktıklarında ya da geri döndüklerinde teşekkür mesajı atabilir, doğum günlerinde kutlama mesajı atabilir veya dilerseniz üstünde çalıştığınız kampanyalar hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Karşılama Ekranı

Ziyaretçiler, kuruluşunuzun SSID sistemi ile network ağına bağlanır. Ziyaretçiler giriş yaptıktan sonra internet gerektiren bir uygulama çalıştırdığında işletmenizin kişiselleştirilmiş karşılama sayfasına yönlendirilir. WifiSpot online paneli üzerinden aktif edilen giriş metotlarına göre ziyaretçileriniz karşısına karşılama ekranı çıkar.

Kayıt Ekranı

Ziyaretçiler wifi ağına işletmeler tarafından istenilen bilgiler ve kişiye tanımlı özel şifrelerle ile giriş yapar. Kayıttan sonra isteğe göre yönlendirme sayfaları oluşturulur. Yönlendirme sayfaları teşekkür mesajı, fiyat tarifeleri veya verdiğiniz hizmetler ile ilgili bilgiler olabilir.

WhatsApp

Dilerseniz kayıt ekranına, WhatsApp doğrulama seçeneği ile isim, soyisim bilgileri girilmesi istenir. Böylelikle misafirlerinizin WhatsApp doğrulaması ile internete erişmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar bir kere sisteme kaydolduktan sonra, aynı cihaz üstünden bilgi sorulmaksızın yeniden otomatik bağlanır.

WifiSpot Kullanıcı Platformu

İşletmelerin WifiSpot'u yönetebilmesi ve kişiselleştirmesi için "login.wifispot.com.tr" adresinden admin paneline girmesi gerekir. Şirketimizde aboneliği olan kayıtlı işletmelere özel kullanıcı adı ve parola belirlenir. Dilerseniz bilgileri daha sonra değiştirebilirsiniz. WifiSpot hakkında eğitim yayınlarımızı takip etmek istiyorsanız blog sayfamızı ve youtube kanalımızı ziyaret edip yazılımı daha da yakından tanıyabilirsiniz. Network yönetiminde ihtiyacınız olan tüm ayrıntılıları WifiSpot platformunda keşfedin.

WifiSpot yukarıda bahsedilen tüm bu eylemleri gerçekleştirirken, internet güvenliğin üst düzeyde tutulmasını, işletme tarafından internetin adil kullanımını ve güvenilir bir bağlantı üstünden internet kullanılmasını sağlar.

WifiSpot Hotspot & Loglama 7 Gün Dene

WifiSpotu Hemen 7 Gün Ücretsiz Deneyin

Wifispot'u Hemen Ücretsiz Dene!

5651 Yasasının gerekliliklerini karşılamak için bizimle hemen iletişime geçebilir yada demo talep formunu doldurabilirsiniz.