WifiSpot Avantajları

Firewall Cihazı Yok!

Piyasada 1.000₺ ile 10.000₺ arasında değişen firewall cihazlarına WifiSpot’u kullanmanız için ihtiyacınız yok! WifiSpot yazılımı, firewall cihazlarının yaptığı 5651 sayılı kanuna uygun loglama, kullanım bazlı raporlama, demografik yapıyı takip etme, giriş ekran düzenleme gibi birçok özelliği uygun fiyata sizlere sunuyor ve aylık sadece 59.90₺’den başlayan fiyatlarla WifiSpot’u kullanın.


Teknik Personel maliyeti yok!

Birçok işletme sahibi, işletme maliyetlerinden yakınırlar. Bu maliyetlerin başında işçi maliyetlier gelmektedir. WifiSpot, işletmenizde sunmuş olduğunuz Wifi Hizmeti için teknik personel ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor. Basit yönetim paneli ile işletmenizdeki Acces Point’lerinizi (Wifi Cihazlarınızı) kolayca yönetin, düzenleyin ve kullanıcı bazlı atamalar yapın.


Yıllık cihaz bakım ücreti yok!

WifiSpot yazılımı, birçok cihazla tam uyumlu çalışır. Yıllık lisans yenileme, yıllık lisans ücreti ve yıllık bakım ücreti gibi işletmenize ek maliyet oluşturmuyoruz. Eğer yeni bir işletmeyseniz ve bir alt-yapı sisteminiz yok ise WifiSpot sizler için uygun çözümler sunuyor! Teklif almak için hemen iletişime geçin


Kullanıcılarınızı Kontrol Altına Alın


Neden Wifi hizmeti verilen yerlerde limitleme yapılmalıdır?
Her cihazın belli bir online kullanıcı limiti vardır. İnternetinizi süreli bir şekilde ayarladığınızda davetsiz kullanıcıların bu limiti doldurmasını ve internetinizi kullanmasını önleyebilirsiniz. Dileğiniz kullanıcıya dileğiniz kotayı atayın. WifiSpot yazılımının “AKN” atama özelliği sayesinde, kullanıcı, cihaz veya lokasyon bazlı kotalar atayabilirsiniz. Hız atama, download-upload hızı atamak artık çok kolay.

Kullanıcı/Personel Ayrımı
Müşterilerinize ayrı, personelinize ayrı internet hizmeti sunun. WifiSpot, kullanıcı izolasyonuzu dileğiniz gibi düzenleme yapmanızı sağlar. Bu sayede bilgi güvenliğinizi üst sıraya taşıyın.
Tek Panelden Sisteminizi Yönetin
Web Tabanlı Yönetim Dilediğiniz yerden sisteminizi yönetin. WifiSpot web sitesinde “Müşteri Paneli” kısmına tıklayarak yönetici arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun, sisteminizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, anlık müdahalelerde bulunabilirsiniz.

Web Tabanlı Güncelleme
İşletmenizde bulunan Access Point cihazlarını sadece tek tıkla güncelleme yapabilir, açıp kapayabilir ve dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. Bunun için işletmenizde bulunmanıza gerek yok! WifiSpot yazılımı sizler için web tabanlı yönetici arayüzünden hızlıca güncelleme yapmanızı sağlar.

Log Tutma
5651 sayılı yasa gereği wifi hizmeti veren işletmelerin log tutma zorunlulukları vardır. WifiSpot, sizler için misafirlerinizin, müşterilerinizin ve personellerinizin loglarını 2 yıl boyunca bulut sisteminde tutar. Dilediğiniz zaman bu loğlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Özelleştirilmiş Giriş Ekranı
Ziyaretçileriniz için kişiselleştirilebilir giriş ekranları oluşturun. Hem de hiçbir kod bilgisi bilmenize gerek yok. WifiSpot un yönetici arayüzündeki “Giriş Ekranı Oluştur” bölümüne girin ve sadece 5 adımda kişiselleştirilmiş giriş ekranınızı oluşturun.
one (1)

Tema oluştur

Misafir giriş sayfasının nasıl dizayn etmek isterseniz öyle dizayn edin. Hem de bunun için bir kod bilgisine ihtiyacınız yok! Sadece istediğiniz temaya tıklayın ve “ileri” tuşuna basın.
two

Misafir Giriş Panel Ekranını düzenleyin

Giriş ekranında firma isminizi ve olmasını istediğiniz yazıyı koyduktan sonra firma logosunu yükleyin. Dilerseniz ekstra açıklamalar ekleyin. Giriş paneli oluşturmak işte bu kadar kolay!
three (1)

Misafir Giriş Sayfanızın Arka Planınızı düzenleyin

Misafirlerinizin internete gireceği sayfanın arka plan resmini yükleyin ve özelleştirin.
four (1)

Misafir Giriş sayfanızın En alt bölümünü düzenleyin

Bu bölümde sayfanızın en alt kısmının nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde düzenleyebilir, misafirlerinize giriş ekranında bilgiler verebilirsiniz. Opsiyonel olarak bu bölümü kullanmayabilirsiniz.
five

Değişiklerinizi Onaylayın

Son ayarlamalarınızı yapın ve giriş ekranı oluşturmak işte bu kadar kolay!
Multiplatform Login
Birçok login olma seçeneğiyle kendinizi sınırlamayın. Facebook, foursquare, Google+, instagram, Twitter ve SMS ile misafirleriniz/müşterileriniz kolayca sisteme giriş yapabilirler. Hatta dilerseniz kişiye özel şifreler oluşturabilirsiniz.

Dilediğin Gibi Yönet

Dilediğin Gibi Düzenle

İşini Yapan Sistem "WifiSpot"

Yönetici Girişi