Smartether.net

WifiSpot Smartether.net

Daima Ofiste Olmak Zorunda Değilsiniz

WifiSpot Smartether.net ile kendi IP adresiniz ile dilediğiniz yerden güvenle bağlanın.

WifiSpot Smartether.net

Düşük maliyetli SSL VPN çözümü.

Ek donanıma ihtiyaç duymaz.

Firewall portlarına ihtiyaç duymaz.

Kur çalıştır modeli ile kolay kurulum sağlar.

7/24 müşteri desteği.

7  gün ücretsiz deneme.


Sigorta Acenteleri Yönetmeliği

Sigorta Acenteleri Yönetmeliği, yetkisiz kişilerce poliçe düzenlemelerinin önlenmesi amacıyla oluşturuldu ve acentelere bazı zorunluluklar getirildi.

Bu zorunluluklardan biri de IP kullanımı ile alakalı; sigorta ürünlerinin satışı ve satışıyla bağlantılı işlemler kapsamında, sigorta şirketleriyle kuracakları internet servisi uygulamalarında, sigorta havuzları ya da bilgi ve gözetim merkezleri gibi diğer özellikli kurum ve kuruluşlar nezdinde yürütecekleri işlemlerin Levha bilgilerine kayıtlı statik IP (internet protokolü adresi) numarası üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir

Statik IP kontrolü yapmayan şirketlerin ivedilikle bu sistemi oluşturmaları, ayrıca verilen şifrelerin yetkisiz kişilerle paylaşımının önlenmesi için tedbir almaları gerekli görüldü.

Yönetmelik ile statik IP kullanma zorunluluğu getirilen ancak hasar tespiti, ekspertiz, pazarlama, evden çalışma gibi bir çok sebepten ofiste bulunamayan sigorta acentelerinin VPN kullanma ihtiyaçları doğdu. VPN cihazlarının büyük olması, firewall gibi ek donanımları beraberinde getirmesi ve bunların pahalı olması  sebebiyle sigorta acenteleri uygun fiyatlı ve pratik çözüm arayışına girdi. 

Tam bu noktada her zaman olduğu gibi WifiSpot kullanıcı dostu çözümleri ile devrede, WifiSpot Smartether.net’i tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Ek Donanım ve Kurulum Maliyeti Yok

Yönetmelik kapsamında IP yönetimini kolaylıkla yapabileceğiniz WifiSpot Smartether.net ile tanışın.

Firewall cihazı ve büyük ek donanımlar gibi pahalı çözümlere ihtiyaç duymadan ofis kaynaklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kolay kurulum özelliği ile ek ücret ödemezsiniz. Ofis dışında olduğunuz her an kayıtlı IP adresinize saniyeler içinde güvenle bağlanarak işlerinizi yürütebilirsiniz. 

Siz de WifiSpot Smartether.net’i hemen deneyin WifiSpot ayrıcalıklarını yaşamaya başlayın. 7 gün ücretsiz deneyin!

Referanslarımız

Wifispot'u Hemen Ücretsiz Dene!

5651 Yasasının gerekliliklerini karşılamak için bizimle hemen iletişime geçebilir yada demo talep formunu doldurabilirsiniz.