WIFISPOT’a Hoşgeldiniz
İletişim Adreslerimiz
485/25 , Alemdağ Cad.
Ümraniye, İstanbul/Türkiye
info@wifispot.com.tr
+90 (212) 988 16 56

WifiSpot Hizmetleri Nelerdir?

WifiSpot, müşterilerine veya ziyaretçilerine kamuya açık alanda güvenli şekilde internet erişimi sunmak isteyen birçok işletme tarafından tercih ediliyor. Sunmuş olduğu inovatif özellikler ile ön plana çıkan WifiSpot yazılımı, kişiselleştirilebilir seçeneklerinin yanında az maliyetli yapısı ile de işletmelerin Hotspot internet erişimi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor. Sistemi kullanmak isteyen işletmelere sunulan hizmetlere değinmek gerekirse,

  • WifiSpot ile Ek Cihaz Kullanımına Gerek Kalmıyor!

Çoğu Hotspot sistemi, ağ güvenliğini sağlayabilmek adına piyasada oldukça yüksek fiyatlara satılan Firewall cihazlardan faydalanıyor. Ayrıca bu cihazların kurulumu da ek maliyet oluşturuyor. Firewall cihazları, ağda kayıtlı olan kullanıcıların hareketlerini loglayarak, kuruluş yetkililerini ve tüm kullanıcıları herhangi bir siber suça karşı koruyor. Wifispot ise Firewall cihazlarının yaptığı loglama işlemini, çok daha gelişmiş şekilde, 5651 sayılı kanuna uygun olarak tek başına yapabiliyor.

  • Teknik Personel Maliyeti Oluşturulmuyor!

Hotspot hizmeti için WifiSpot altyapısını kullanan işletmelerin ve kuruluşların, sistemin işlevselliğini devam ettirebilmesi ve yönetilebilmesi için herhangi bir teknik personel çalıştırmasına gerek kalmıyor. Sadeleştirilmiş yönetim portalı ile orta düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olan herkes, sistemin yönetilmesini kolayca sağlayabiliyor. Bu sayede işletmenin personel masraflarının azaltılmasına katkıda bulunuluyor.

  • Yıllık Bakım ve Güncelleme Masrafı Yok!

WifiSpot yazılımı birçok erişim cihazı ile uyumlu olacak şekilde geliştiriliyor. Bu nedenle yıllık lisans yenileme ücreti, bakım masrafı gibi ek harcamalar yapmaya gerek kalmıyor. Ayrıca WifiSpot’un Firewall cihazına ihtiyaç duymaması sebebiyle bu cihazdan doğabilecek bakım ve yenileme masrafları da işletmelerin kasasında kalıyor.  Wifispot tarafından, herhangi bir internet altyapısı olmayan, yeni kurulmuş işletmeler için de uygun çözümler sunuluyor.

  • Limitleme Seçeneği ile Sürekli Erişilebilir!

Her ağ cihazı, dijital yapısı gereği aynı anda belirli sayıda kullanıcıya hizmet verebiliyor. WifiSpot ile sunulan limitleme seçeneği sayesinde, internet ağının yetkisiz kişilerce kullanılmasının önüne geçiliyor. Böylece ağ trafiğinin artırılması engellenerek, ziyaretçilere ve müşterilere daima kaliteli bir internet deneyimi vadediliyor. Ayrıca WifiSpot ile her bir kullanıcıya ayrı miktarda kullanım kotası uygulanabiliyor. Ayrıca ağ trafik hızının kontrol altına alınabilmesi için sistem tarafından kullanıcı bazlı hız belirleme işlemine de destek veriliyor.

Post a Comment