Otel Wifi Çözümleri

Otel seçimi hem tatiller hem de iş seyahatleri için olmazsa olmazdır. İnternetin her mecrada kullanıldığı bu dönemde, internet erişimine imkân sunulması otellerde sunulması gereken önemli bir hizmettir. Otellerin yanı sıra pansiyon, tatil köyü ve kamp alanı gibi konaklama mekanlarında da güçlü bir internet altyapısının sunulması, hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasını sağlar. Yazılım modüllerinin internet erişim cihazları ile uyumlu çalışabilmesi ile birlikte, otellerde sunulan internet hizmetinin, hem müşteriler hem de otel yönetimi için daha fonksiyonel hale getirilmesi sağlanabilir.

Oteller için sunulan Wi-Fİ çözümleri ile hem hizmet kalitesi hem de internet erişim kalitesi ciddi oranda artırılabilir. Bu çözümler ile birlikte, tüm müşteriler arasında eşit bir ağ kullanım oranı sağlanabilir. Sistem yöneticisi tarafından herhangi bir müşteriye kota uygulama, sistemden uzaklaştırma, ek kota tanımlama gibi işlemler kolayca yapılabilir. Ayrıca her müşteriye standart bir kota verilerek, ek kullanımların ücrete tabii olması da sağlanabilir. Tüm bu işlemler tek bir merkezden, teknik bilgi veya personel gerektirmeden kolayca yapılabilir. Böylece ek maliyet oluşturulmadan güçlü bir internet altyapısı sağlanmış olur.

Bunun yanında oteller için sunulan yeni nesil Wi-Fi çözümleri ile rezervasyon, menü, adisyon kaydı, sipariş alımı gibi işlemler de mevcut otel ağı üzerinden sağlanabilir. Böylece müşterilere sunulan hizmetin bir üst seviyeye çıkartılması amaçlanır. Bunlarla beraber yazılımsal Wi-Fi çözümleri ile birlikte müşterilere ait hesap dökümleri, ağ kullanım trafiği, demografik bilgiler ve satış dökümleri istatistiksel olarak tutulur ve otel yönetiminin kullanımına sunulur. Böylece otel yönetimi, herhangi bir ek maliyet ayırmadan pazara ait bilgilere kısa yoldan erişebilirler ve bu doğrultuda sunulan hizmetleri genişletebilirler.

Tüm bu inovatif özelliklerin yanında otelleri de kapsayan 5651 sayılı kanunun gereklilikleri de Wifispot benzeri otel Wi-Fi çözümleri ile sağlanabilir. 5651 sayılı kanun gereği, kamuya açık alanlarda sunulan internet hizmetinin kayıt altında tutulması, tutulan kayıtların ise en az 2 yıl boyunca gerektiğinde erişilebilecek şekilde saklanması gerekir. Wifispot, sunduğu gelişmiş arayüz ile kolay kullanılabilirliğin yanında, oteller için bu kanun maddesinin gerekliliklerini de yerine getirir.

Wifispot'u Hemen Ücretsiz Dene!

5651 Yasasının gerekliliklerini karşılamak için bizimle hemen iletişime geçebilir yada demo talep formunu doldurabilirsiniz.