Ek Maliyet Yok!

Firewall Cihazı Yok!

Piyasada 1.000₺ ile 10.000₺ arasında değişen firewall cihazlarına WifiSpot’u kullanmanız için ihtiyacınız yok! WifiSpot yazılımı, firewall cihazlarının yaptığı 5651 sayılı kanuna uygun loglama, kullanım bazlı raporlama, demografik yapıyı takip etme, giriş ekran düzenleme gibi birçok özelliği uygun fiyata sizlere sunuyor ve aylık sadece 59.90₺’den başlayan fiyatlarla WifiSpot’u kullanın.


Teknik Personel maliyeti yok!

Birçok işletme sahibi, işletme maliyetlerinden yakınırlar. Bu maliyetlerin başında işçi maliyetlier gelmektedir. WifiSpot, işletmenizde sunmuş olduğunuz Wifi Hizmeti için teknik personel ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor. Basit yönetim paneli ile işletmenizdeki Acces Point’lerinizi (Wifi Cihazlarınızı) kolayca yönetin, düzenleyin ve kullanıcı bazlı atamalar yapın.


Yıllık cihaz bakım ücreti yok!

WifiSpot yazılımı, birçok cihazla tam uyumlu çalışır. Yıllık lisans yenileme, yıllık lisans ücreti ve yıllık bakım ücreti gibi işletmenize ek maliyet oluşturmuyoruz. Eğer yeni bir işletmeyseniz ve bir alt-yapı sisteminiz yok ise WifiSpot sizler için uygun çözümler sunuyor! Teklif almak için hemen iletişime geçin


Yönetici Girişi