Oteller l Tatil Köyleri

Oteller İçin WifiSpot

Oteller paylaşımlı internet kullanımının oldukça yaygın olduğu bir sektördür.
Tek bir panel üzerinden "Network İzolesi" yapın.
Hedeflerinize yönelik pazarlama araçlarıyla gelirlerinizi arttırmaya yardımcı olur.
5651 sayılı yasaya uyumlu WifiSpot ile Misafirlerinize AKN belirleyin.
Misafirlerinizin internette gezinirken menülerinizin reklamını yapın.
Hazır yazılımlarla entegre çalışan WifiSpot'u denemek için formu doldurun.

Otel müşterisi analizlerinden ölçülebilir geri dönüş

Artık tüketiciler seyahat planlamalarını çevrimiçi olarak yaparken, aktif olarak otellerde WiFi hizmeti sunulmasını talep etmektedir; otel endüstrisi, yatırımlarının karşılığını almanın yeni yollarını üretebilmek için WiFi politikasını güncelleştirmelidir. Bulut yazılımımız, mevcut donanımla basit bir şekilde örtüşerek WiFi'ın otellerde kullanımını mümkün hale getirmektedir.

Konukları bilgilendirin

Otel sektörü, WiFi etkin noktaları oluşturmak için ideal bir ortamdır. İş, müşteri tavsiyelerini ve yenilenen rezervasyonları teşvik edecek şekilde hedefe yönelik bir pazarlama yoluyla gelirleri artırmaya gelince, otellere ve motellere üstünlük katacaktır. Yönetim, Wifispot üzerinden, müşteri trafiğiyle, genel konuk alanlarındaki hareketlerle, diğer ziyaretçilerin demografik özellikleriyle ve çevrimiçi etkinlik sıklığıyla ilgili verileri ayrıntılı olarak yakalayabilir. Bunların hepsi, idareci ekiplerin ilgi çekici ve hedef kitlesi tam olarak belirli pazarlama kampanyaları oluşturmasına ve misafir harcama dürtüsünün arttırılmasına yardımcı olacaktır.

Geliri yönlendir

WIFISPOT WiFi ile, misafirlerden ve ziyaretçilerden İnternet erişimi için ücret alma seçeneği her zaman mevcuttur. Ancak otelciler, WiFi kullanım ücretlendirmesinin de ötesini görerek, spa uygulamaları ve menüler gibi, teklifleri tanıtan özelleştirilmiş giriş sayfaları aracılığıyla ya da mekanın, reklamını yapmak istediği başka herhangi bir şeyle, konuklarla olan çevrimiçi ilgisini en üst düzeye çıkarabilir. Ücretsiz WiFi'a kaydolmak için uzun uzun doldurulacak bir form yoktur ve idealde insanlar, arkadaşları ve takipçileriyle markayı paylaşmalarına izin verecek şekilde, sosyal paylaşım profillerini kullanarak giriş yapacaklardır.


WifiSpot ile Entegre Bazı Otel YazılımlarıWIFISPOT'u Tercih Edenler

Yönetici Girişi